Symantec Secure Site EV Satın Al » SSL NET

Symantec Secure Site EV

Symantec Secure Site EV SSL Sertifikası ile Web Sitenize Değer Katın!

Symantec Secure Site EV SSL

symantec

Symantec Secure Site EV SSL web sitenizi 7/24 korur. Ayrıca web sitenize girildiğinde yeşil adres barı üzerinde firma ünvanınız yer alır. Yeşil adres barı kurumunuzun doğrulandığını müşterilerinize bildiren ve onlara güven hissi veren mükemmel bir özelliktir ve sadece EV (Extended Validation) ssl sertifikalarında bulunur.

Norton Symantec site mührü 165 ülkede günlük yaklaşık 800 milyon gösterim alıyor ve internet kullanıcıları tarafından benimseniyor.

Symantec Secure Site EV SSL günlük kötü amaçlı yazılım taraması ile standart SSL sertifikalarından ayrışarak, veri iletiminin kriptolanmasının yanı sıra web sitenizin güvenliğini de sağlar. Özellikle e-ticaret siteleri, online bankacılık gibi hassas kişisel ve ödeme bilgileri barındıran sistemlerde Symantec hem etkin koruma sağlar, hem de dönüşümlerinizi artırır!

Seal-in-Search teknolojisi sayeinde arama motorlarında rakiplerinizden bir adım önde olun! Google, Yandex ve diğer arama motorlarının sonuç sayfalarında site açıklamalarınızın yanında Symante site mührü görüntülenebilir, bu da sitenizin daha fazla ziyaretçi almasını sağlar.

SSL Doğrulama Yöntemi
ssl şifreleme

Symantec Secure Site EV SSL organizasyon doğrulaması gerektiren bir ssl çözümüdür. Symantec Secure Site EV SSL yüklendikten sonra sitenize giren kullanıcılar tarayıcının adres çubuğunda yeşil bir kilit simgesi görecektir, bu simge sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmektedir. Symantec Secure Site EV SSL sertifikası ortalama 5-7 günde aktif hale geliyor, bu süre sertifika için gerekli belgeleri iletme zamanınıza göre değişiyor.

Mobil & Tarayıcı Uyumluluğu
Site mobil ssl

Symantec Secure Site EV SSL %99.9 tarayıcı uyumluluğuna sahiptir. Masaüstü bilgisayarların yanı sıra tablet, akıllı telefon gibi yeni nesil cihazlarda da uyumlu olarak çalışmaktadır.

Aşağıda Symantec Secure Site EV SSL'in uyumlu olduğu bazı tarayıcı, akıllı telefon ve tabletleri görebilirsiniz.

Uyumlu Tarayıcılar:

 • Chrome 3+ (üstü)
 • Opera 7+ (üstü)
 • Safari tüm tarayıcılar
 • IE 5+ (üstü)
 • Firefox 1+ (üstü)
 • Netscape 9+ (üstü)
 • AOL 10+ (üstü)

Mobil Uyumluluk:

 • Microsoft Pocket Internet Explorer
 • Palm / Handspring Blazer 2.0+
 • Apple Iphone, Ipad Safari
 • NTT Do Co Mo
 • Microsoft Internet Explorer Smartphone 2003
 • Sony Playstation Portable
 • Sony Netjuke Audio
 • Netfront 3.0+
 • Blackberry
 • AT&T
 • Openwave
 • Brew
 • Vodaphone
Güvenlik & Şifreleme
ssl güvenlik

Symantec Secure Site® SSL tam kararlı olarak çalışan 128/256-bit tek kök SSL sertifikasıdır. Bankalar, e-ticaret siteleri, kamu projeleri ve yüksek prestij gerektiren tüm uygulamalarınızda üst düzey güvenlik sağlar.

SAN & Multi-Domain Desteği
ssl san desteği

Symantec Secure Site® SSL 24 ek domain desteğiyle toplamda 25 alan adı için koruma sağlar. Sipariş esnasında ek domain seçmemeniz durumunda tek domain için kullanılabilir, dilerseniz daha sonra ihtiyacınız olduğunda da ek domain hakkı satın alabilirsiniz.

Site Mührü
Site mühürü

Symantec Secure Site® site mührü üzerinde, sitenizin güvenliğinin Symantec Secure Site tarafından sağlandığını belirten "Norton Secured Powered by Symantec®" yazısı yer almaktadır. Dinamik ssl mühürleri hızlı ve kolayca kurulabilir. Dinamik site mührü üzerinde sertifika ve doğrulanan kurum ile ilgili detayları içeren tıklanabilir ek bilgiler bulunmaktadır. Aynı zamanda sitenizin güvenliği ile ilgili gerçek zamanlı veriler gösterilmektedir.

Garanti
ssl sigorta

Symantec Secure Site®, sertifika doğrulamasından oluşabilecek mağduriyetlere karşı $1.750.000 sigorta bedeli ile garantilidir. Garantiler müşterilerinizi korumak ve ziyaretçilerin sitenizde alışveriş yapmaları noktasında gereken güveni vermeye yöneliktir.

Neden SSL Net™ ?
neden ssl tr

SSL NET üzerinden 7/24 doğrudan ssl sertifikası satın alabilirsiniz. Dünyanın en prestijli ssl otoritelerine ait sertifikalara uygun fiyatlarla, üstelik her an size yardımcı olmaya hazır bir ekiple birlikte sahip olursunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda telefon, e-posta ve canlı destek üzerinden ssl uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

SSL Kurulumu & Teknik Destek
ssl csr oluşturma

CSR Oluşturma Aşamaları

SSL sertifikanızda kullanılmak üzere hosting sunucunuz üzerinde bir özel anahtar (Private Key) ve sertifika imzalama talebi (CSR) oluşturmalısınız. Sunucu tipine göre CSR oluşturma talimatlarını görmek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadan sunucu tipini seçin.

ssl sertifika kurulumu

Sertifika Yükleme Aşamaları

Sertifika kurulumuna başlamadan önce, kurulum yapacağınız alan adına özel bir IP adresi atandığından emin olun. SSL Sertifikası yükleme işlemi sunucu tipine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan sunucu tipini seçip kurulum adımlarını takip edin.

ssl mühürü alma

Site Mührü Alma

Symantec Secure Site dinamik SSL Mührünü sitenize eklemek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadaki talimatları uygulayın.

ssl destek talebi

Destek Talebi Oluşturma

SSL sertifikaları ile ilgili destek talepleriniz için 7/24 e-posta ve canlı destek üzerinden, mesai saatleri içinde telefon ile bize ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmak için hazırız.

ssl sık sorulan sorular

Sık Sorulan Sorular

SSL sertifikaları ile ilgili sık sorulan sorulara göz atarak sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Sorularınızın cevabını bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SSL Net'i Tercih Edenler

ssl
ssl
ssl
ssl