Symantec Kod İmzalama Satın Al » SSL NET

Symantec Kod İmzalama

Symantec Kod İmzalama Sertifikasıyla Projelerinize Değer Katın!

Symantec Kod İmzalama Sertifikası

symantec

Symantec Kod İmzalama Sertifikası yazılımlarınız üzerinde kötü niyetli kişilerin olası değişiklik, kimlik hırsızlığı, yeniden yayınlama gibi itibarınızı sarsacak ve sizi maddi zarara uğratacak saldırılarına karşı koruma sağlar. Symantec Kod İmzalama sertifikası ile imzalanan programlar, son kullanıcılara programın dijital güvenlik sektöründe dünya lideri olan Symantec tarafından doğrulandığını bildirir. Bu sayede potansiyel müşterileriniz firmanızın ve programlarınızın güvenli olduğunu bilir.

Symantec kod imzalama sertifikası dünyanın önde gelen teknoloji ve yazılım firmaları tarafından tercih edilmektedir. Symantec'in dünyanın en çok bilinen ve tanınan dijital güvenlik firması olması sayesinde programlarınızın güvenilirliğini kanıtlayabilir, daha fazla kullanıcıya ulaşabilir ve dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

Doğrulama Yöntemi
ssl şifreleme

Symantec Kod İmzalama Sertifikası kurum doğrulaması gerektiren bir güvenlik çözümüdür. Symantec Kod İmzalama Sertifikası ile programınızın güvenilir olduğunu üçüncü taraf kullanıcılara kanıtlayabilirsiniz. Symantec Kod İmzalama SSL sertifikası ortalama 5-7 günde aktif hale geliyor, bu süre sertifika için gerekli belgeleri iletme zamanınıza göre değişebilir.

Platform Uyumluluğu
Site mobil ssl

Symantec Kod İmzalama Sertifikası masaüstü ve mobil tüm popüler platformlarla uyumludur. Symantec'in global marka prestiji ve güvenilirliği ile yazılımlarınıza güç katın!

Symantec Kod İmzalama Sertifikasının desteklediği bazı platformları aşağıda görebilirsiniz.

  • Microsoft Authenticode®
  • JavaSoft™
  • Adobe® AIR™
  • VBA
  • Office
  • Apple®

Symantec ayrıca aşağıdaki platformların bir kaç güvenli kod imzalama otoritesinden biridir.

  • Windows Phone
  • AT&T Developer Program
  • Java Verified
  • Symbian Signed applications
Güvenlik & Şifreleme
ssl güvenlik

Symantec Code Signing® sertifikası geliştirdiğiniz yazılımın bütünlüğünü korur ve kodlarınızı güvence altına alır. Yazılımınızın dünyanın en prestijli güvenlik otoritesi Symantec tarafından doğrulanması dönüşümlerinizi artırmanızı sağlar, firmanızın itibarını artırır.

Site Mührü
Site mühürü

Symantec Code Signing® sertifikası yazılımınızın doğrulanması ve korunması için tasarlandığından web sitenizde yayınlayabileceğiniz bir site mührü bulunmamaktadır. Ancak yine de isterseniz sitenize benzersiz dijital imzalar dahil edebilirsiniz. Bu imzalar kodun sizin tarafınızdan oluşturulduğunu, sizin yayınladığınızı ve imzalandıktan sonra değiştirilmediğini müşterilerinize bildirir. Symantec ssl mührü üzerinde, uygulamanın Symantec tarafından sağlandığını belirten "Norton Secured Powered by Symantec®" yazısı yer almaktadır. Dinamik ssl mühürleri hızlı ve kolayca kurulabilir. Dinamik site mührü üzerinde sertifika ve doğrulanan kurum ile ilgili detayları içeren tıklanabilir ek bilgiler bulunmaktadır.

Garanti
ssl sigorta

Symantec Code Signing®, sertifika doğrulamasından oluşabilecek mağduriyetlere karşı $125.000 sigorta bedeli ile garantilidir.

Neden SSL Net™ ?
neden ssl tr

SSL NET üzerinden 7/24 doğrudan ssl sertifikası satın alabilirsiniz. Dünyanın en prestijli ssl otoritelerine ait sertifikalara uygun fiyatlarla, üstelik her an size yardımcı olmaya hazır bir ekiple birlikte sahip olursunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda telefon, e-posta ve canlı destek üzerinden ssl uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

SSL Net'i Tercih Edenler

ssl
ssl
ssl
ssl