GeoTrust True Business ID SSL Satın Al » SSL NET

GeoTrust True Business ID SSL

En Ucuz GeoTrust True Business ID SSL

GeoTrust True Bussiness ID SSL

geotrust ssl sertifikası

GeoTrust True Bussiness ID SSL özellikle büyük mükellefler, üst düzey kobiler, finans ve kamu kuruluşları veya kurumsal kimliğe ve güven ilişkisine yüksek önem verilen diğer tüzel kişilerce kullanılan, üs düzey prestij ve yüksek seviyede güven ihtiyacı gerektiren tüm uygulamalar için en uygun çözümdür.

True Bussiness ID sertifikaları Sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybettiğinizde kontrol panelinizi kullanarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz.

SSL Doğrulama Yöntemi
ssl şifreleme

GeoTrust True Business ID SSL kurum doğrulamalı olduğundan, şirketlerin sertifika onayı için bazı belgeler ibraz etmesi gerekmektedir. GeoTrust True Business ID SSL sertifikası kurum doğrulaması işlemleri genellikle 3-4 gün sürer, ancak kurumunuzun doğrulanması sayesinde web sitenize olan güven de artar. GeoTrust True Business ID SSL ile web sitenizde standart https şifrelemesinin yanı sıra ziyaretçilerinize sertifikanın firmanıza ait olduğunu belirten dinamik bir site mührü bulunur. Bu müşterilerinizin size olan güvenini arttırır.

GeoTrust True Business ID SSL sertifikası "Equifax Secure Certificate Authority" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan Comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

Mobil & Tarayıcı Uyumluluğu
Site mobil ssl

GeoTrust True Business ID SSL %99 tarayıcı uyumluluğuna sahip, ayrıca gelişen mobil teknolojiye en iyi uyum sağlayan ssl sertifikalarından biri olarak mobil dostu ssl sertifikası ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır. GeoTrust True Business ID SSL'un sorunsuz çalıştığı test edilen tarayıcıları ve mobil cihazları aşağıda görebilirsiniz.

Uyumlu Tarayıcılar:

 • Chrome 3+ (üstü)
 • Opera 7+ (üstü)
 • Safari tüm tarayıcılar
 • IE 5+ (üstü)
 • Firefox 1+ (üstü)
 • Netscape 9+ (üstü)
 • AOL 10+ (üstü)

Mobil Uyumluluk:

 • Microsoft Pocket Internet Explorer
 • Palm / Handspring Blazer 2.0+
 • Apple Iphone, Ipad Safari
 • Netfront 3.0+
 • Blackberry
 • AT&T
Güvenlik & Şifreleme
ssl güvenlik

GeoTrust True Business ID SSL® tam kararlı olarak çalışan 256-bit tek kök SSL sertifikasıdır. Orta ölçekli e-ticaret siteleri ve sipariş formu, iletişim formu, giriş formu vb. alanları şifrelemek için ideal bir çözümdür.

SAN & Multi-Domain Desteği
ssl san desteği

GeoTrust True Business ID SSL sertifikası maalesef SAN veya multi-domain desteklememektedir. Eğer GeoTrust ssl sertifikası ile birden fazla alan adını güvenceye almak istiyorsanız, GeoTrust True BusinessID Multi-Domain ssl sertifikasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bir ana domain ve ona bağlı alt domainleri ssl ile korumak istiyorsanız GeoTrust True BusinessID SSL sertifikası bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Site Mührü
geotrust ssl site mühürü

GeoTrust True Business ID SSL akıllı site mührü üzerinde, sitenizin güvenliğinin GeoTrust True Business ID SSL tarafından sağlandığını belirten "Secured by GeoTrust®" yazısı yer almaktadır. Site mührü hızlı ve kolayca kurulabilir, ayrıca site mühründe sitenizin korunduğuna dair güncel tarih bilgisi ile firmanıza ait bilgiler bulunur. Firmanızın, dünyanın en prestijli dijital güvenlik otoritelerinden biri tarafından doğrulandığı ve sertifikanızın geçerliliğini gören müşterilerinizin firmanıza olan güveni artar.

Garanti
ssl sigorta

GeoTrust True Business ID SSL, sertifika doğrulamasından oluşabilecek mağduriyetlere karşı $1.250.000 sigorta bedeli ile garantilidir. Garantiler müşterilerinizi korumak ve ziyaretçilerin sitenizde alışveriş yapmaları noktasında gereken güveni vermeye yöneliktir.

Neden SSL NET
neden ssl tr

SSL NET üzerinden 7/24 doğrudan ssl sertifikası satın alabilirsiniz. Dünyanın en prestijli ssl otoritelerine ait sertifikalara uygun fiyatlarla, üstelik her an size yardımcı olmaya hazır bir ekiple birlikte sahip olursunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda telefon, e-posta ve canlı destek üzerinden ssl uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

SSL Kurulumu & Teknik Destek
ssl csr oluşturma

CSR Oluşturma Aşamaları

SSL sertifikanızda kullanılmak üzere hosting sunucunuz üzerinde bir özel anahtar (Private Key) ve sertifika imzalama talebi (CSR) oluşturmalısınız. Sunucu tipine göre CSR oluşturma talimatlarını görmek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadan sunucu tipini seçin.

ssl sertifika kurulumu

Sertifika Yükleme Aşamaları

Sertifika kurulumuna başlamadan önce, kurulum yapacağınız alan adına özel bir IP adresi atandığından emin olun. SSL Sertifikası yükleme işlemi sunucu tipine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan sunucu tipini seçip kurulum adımlarını takip edin.

ssl mühürü alma

Site Mührü Alma

GeoTrust True Business ID SSL dinamik SSL Mührünü sitenize eklemek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadaki talimatları uygulayın.

ssl destek talebi

Destek Talebi Oluşturma

SSL sertifikaları ile ilgili destek talepleriniz için 7/24 e-posta ve canlı destek üzerinden, mesai saatleri içinde telefon ile bize ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmak için hazırız.

ssl sık sorulan sorular

Sık Sorulan Sorular

SSL sertifikaları ile ilgili sık sorulan sorulara göz atarak sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Sorularınızın cevabını bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SSL Net'i Tercih Edenler

ssl
ssl
ssl
ssl