Certum Trusted SSL Satın Al » SSL NET

Certum Trusted SSL

En Ucuz Certum Trusted SSL

Certum Trusted SSL Sertifikası

certum ssl sertifikası Polonya'nın en deneyimli ve tanınmış SSL sertifika otoritesi olan Certum, ekonomik, hızlı ve modern SSL sertifikaları sunmaktadır.

Certum Trusted SSL sertifikası küçük e-ticaret siteleri, veritabanları, portallar, bloglar ve e-posta sunucuları için iyi bir seçenektir ve 256bit'e kadar şifreleme sağlamaktadır.

Kurum Doğrulamalı bir sertifika olan Certum Trusted SSL sertifikası özellikle online itibarını ve satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret siteleri tarafından tercih edilmektedir.

SSL Doğrulama Yöntemi
ssl şifreleme

Certum Trusted SSL sertifikası kurum doğrulamalı olduğundan ssl sertifikanızı satın almanızın ardından, sertifika onayı için bazı belgeler iletmeniz gerekmektedir. Bu belgeler faaliyet belgesi, vergi levhası, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi varlığınızı kanıtlayacak belgelerdir.Kurum doğrulaması işlemleri, belgeleri iletme hızınıza bağlı olarak genellikle 5-7 gün sürer.

Mobil & Tarayıcı Uyumluluğu
Site mobil ssl

Certum Trusted SSL %99 tarayıcı uyumluluğuna sahip, ayrıca gelişen mobil teknolojiye en iyi uyum sağlayan ssl sertifikalarından biri olarak mobil dostu ssl sertifikası ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır. Certum Trusted SSL'in sorunsuz çalıştığı test edilen tarayıcıları ve mobil cihazları aşağıda görebilirsiniz.

Sunucu ve İstemci İşletim Sistemi Uyumluluğu
 • İstemci İşletim Sistemi: Mac OS X, Snow Leopard, Windows 7, Vista, Xp, 2000, Linux Client OS.
 • Sunucu İşletim Sistemi: Windows Server 2008, 2003, 2000, Linux, UNIX, Solaris, Novell, etc.
 • Web Sunucusu: Microsoft IIS 7, IIS6, Apache, Tomcat, IBM HTTP, Weblogic, Cobalt.
 • E-Posta Sunucusu: Netscape Communicator 4.51+,Microsoft Outlook 99+,Microsoft Entourage (OS/X),Mozilla Thunderbird 1.0+,Qualcomm Eudora 6.2+,Lotus Notes (6+), etc.

Uyumlu Tarayıcılar:

 • Chrome 3+ (üstü)
 • Opera 7+ (üstü)
 • Safari tüm tarayıcılar
 • IE 5+ (üstü)
 • Firefox 1+ (üstü)
 • Netscape 9+ (üstü)
 • AOL 10+ (üstü)
Güvenlik & Şifreleme
ssl güvenlik

Certum Trusted SSL® tam kararlı olarak çalışan 256-bit tek kök SSL sertifikasıdır. Certum Trusted SSL web siteleri için en yüksek koruma standartlarını karşılar.

SAN & Multi-Domain Desteği
ssl san desteği

Maalesef Certum Trusted SSL sertifikası SAN veya Multi-Domain desteklememektedir. Ancak Certum Trusted SSL WildCard SSL sertifikası ile *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için SSL sertifikası ihtiyaınızı karşılayabilirsiniz. Böylece bayilikleriniz için SSL ihtiyacınız olduğunu varsayarsak; bayi1.domain.com, bayi2.domain.com gibi sınırsız sayıda subdomain için ssl kullanabilirsiniz.

Site Mührü
Site mührü

Certum Trusted SSL site mührü üzerinde, sitenizin güvenliğinin Certum Trusted SSL tarafından sağlandığını belirten "Secured by Certum®" yazısı yer almaktadır, ayrıca mühür üzerine tıklandığında sertifika ile ilgili doğrulama detayları gösterilmekte, böylece müşterilerinizin firmanıza olan güveni artmaktadır.

Garanti
ssl sigorta

Certum Trusted SSL, sertifika doğrulamasından oluşabilecek mağduriyetlere karşı $250.000 sigorta bedeli ile garantilidir. Garantiler müşterilerinizi korumak ve ziyaretçilerin sitenizde alışveriş yapmaları noktasında gereken güveni vermeye yöneliktir.

Neden SSL Net™ ?
neden ssl tr

SSL NET üzerinden 7/24 doğrudan ssl sertifikası satın alabilirsiniz. Dünyanın en prestijli ssl otoritelerine ait sertifikalara uygun fiyatlarla, üstelik her an size yardımcı olmaya hazır bir ekiple birlikte sahip olursunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda telefon, e-posta ve canlı destek üzerinden ssl uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

SSL Kurulumu & Teknik Destek
ssl csr oluşturma

CSR Oluşturma Aşamaları

SSL sertifikanızda kullanılmak üzere hosting sunucunuz üzerinde bir özel anahtar (Private Key) ve sertifika imzalama talebi (CSR) oluşturmalısınız. Sunucu tipine göre CSR oluşturma talimatlarını görmek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadan sunucu tipini seçin.

ssl sertifika kurulumu

Sertifika Yükleme Aşamaları

Sertifika kurulumuna başlamadan önce, kurulum yapacağınız alan adına özel bir IP adresi atandığından emin olun. SSL Sertifikası yükleme işlemi sunucu tipine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan sunucu tipini seçip kurulum adımlarını takip edin.

ssl mühürü alma

Site Mührü Alma

Certum Trusted SSL dinamik SSL Mührünü sitenize eklemek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadaki talimatları uygulayın.

ssl destek talebi

Destek Talebi Oluşturma

SSL sertifikaları ile ilgili destek talepleriniz için 7/24 e-posta ve canlı destek üzerinden, mesai saatleri içinde telefon ile bize ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmak için hazırız.

ssl sık sorulan sorular

Sık Sorulan Sorular

SSL sertifikaları ile ilgili sık sorulan sorulara göz atarak sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Sorularınızın cevabını bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SSL Net'i Tercih Edenler

ssl
ssl
ssl
ssl